Skończyłem matematykę na Uniwersytecie Wrocławskim oraz MBA na Polish Open University w Warszawie. Pracowałem na wielu stanowiskach począwszy od magazyniera do dyrektora zarządzającego. 

Od 2009 prowadzę firmę Matrixsystem, która rozwiązuje problemy na pograniczu matematyki i natury ludzkiej. Tworzę programy komputerowe, usprawniające procesy produkcyjne i sprzedażowe, które w kulturalny i inteligentny sposób zmuszają pracowników aby robili to co chce szef. Pracowałem dla takich firm jak Neonet, Ceramika Paradyż i Strabag.

W 2011 roku opatentowałem Wzór Przemysłowy, który stanowi bazę do nowego typu publikacji w formie papierowej oraz elektronicznej. Ma to zastosowanie, jako narzędzia do zarządzania projektami i zadaniami, więcej na www.multiplaner.pl oraz jako książki do nauki umiejętności osobistych, języków obcych, również poradniki turystyczne i kulinarne www.2book.pl.

Obecnie koncentruję się na rozwoju biznesu związanego z produkcją multiplanerów i 2booków.

W swoim wystąpieniu opowiem historię jak słabość można zamienić w biznes na przykładzie materializacji swojego pomysłu, dlaczego warto i jak mieć mieć SILNĄ STRONĘ, jak również o tym, co wg mnie jest najważniejsze w realizacji planów.