Prezes Beesfund.com, pierwszej w Polsce platformy udziałowego finansowania społecznościowego. Pasjonat możliwości, które stwarza rozwój wirtualnych społeczności i fan dobrych pomysłów. 


Rozwijając własne przedsiębiorstwo, wpadł na to, że zamiast poszukiwać jednego inwestora, który będzie na podstawie własnego wyczucia, humoru, uprzedzeń i preferencji oceniał koncepcję biznesową, może przekonać wiele osób do wsparcia. Każdy biznes jest nierozerwalnie połączony z klientami, dostawcami, użytkownikami i pracownikami. Zadał sobie pytanie "-Dlaczego te osoby, interesariusze, nie mają być współwłaścicielami firmy i architektami jej sukcesu?" Okazało się, że model ten małymi krokami rozpycha się na zagranicznym rynku pod nazwą "crowdfunding" i staje się alternatywną formą finansowania projektów kulturalnych. "- Dlaczego nie biznes" - zapytał i wziął się do pracy nad własnym portalem finansowania społecznościowego.

Wirtualne społeczności nie tylko komunikują, oceniają i głosują w sieci, ale także dzielą się cząstkami swojego życia, wiedzą i doświadczeniem, a teraz dodatkowo finansują realizacje ciekawych pomysłów. Szansa na współuczestnictwo w projektach i rewolucja na rynku wydawniczym, filmowym, czy kapitałowym to działania, do których zachęca. Nie ma przeszkód, żeby to odbiorcy decydowali o tym jakie książki chcą czytać, czyjej muzyki słuchać oraz jakich produktów mają ochotę używać. I choć wielu mówiło, że prawo zabrania, Polacy nie są ufni, zrealizował swoje marzenie i nie tylko umożliwia innym zbieranie środków na własne projekty, to sam prowadzi projekty na portalu beesfund.com.