Jak podejść do Projektu Życie? Odpowiedź znajdziesz podczas TEDxWSB

12 września 2014 r. do Wrocławia powraca TEDxWSB – wyjątkowe spotkanie wyjątkowych osób chcących dzielić się pomysłami z wielu dyscyplin. Tematyka wystąpień jest szeroka i obejmuje technologię, rozrywkę, design, nauki humanistyczne i biznes. W tym roku hasłem przewodnim spotkania jest „Projekt Życie” i wokół tego zjawiska krążyć będą przemyślenia i teorie prelegentów. Z pewnością będzie to okazja do spotkania z osobami nietuzinkowymi i posiadającymi ciekawe i nieschematyczne spojrzenie na… życie.

Aby dołączyć do fanów TED’a wystarczy zajrzeć na stronę i dać się ponieść mówcom, którzy zdobyli wielomilionową publiczność internetową. Ich wystąpienia są nie tylko inspirujące i rozszerzające horyzonty, ale także autentycznie błyskotliwe i … rozrywkowe.

Bo TED to skrót od Technology, Entertainment, Design - trzy szerokie obszary tematyczne, które kształtują naszą przyszłość. W duchu "idee warte rozprzestrzeniania" TED stworzył TEDx, program lokalnych, samoorganizujących się wydarzeń, które stwarzają ludziom możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami. Warto to zobaczyć na własne oczy i być może w kolejnym kroku rozprzestrzenić własne idee.

TEDxWSB to lokalny event na licencji TED **organizowany w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wrocławskie spotkanie odbywa się w formule TEDx Conference – globalnej inicjatywy dzięki której w setkach miast na świecie fani organizują lokalne eventy, podczas których wspólnie oglądają TED Talks oraz zapraszają prelegentów.

Zarejestruj się online!