Wywiady z uczestnikami tegorocznego TEDxWSB

W trakcie tegorocznej edycji TEDxWSB udało nam się zadać kilka pytań uczestnikom. Nie było Cię z nami, a chcesz wiedzieć jak inni się bawili? Aby osłodzić Wam czas oczekiwania na filmy prezentujemy pierwszy wywiad z Anetą.

 

Co Ci się najbardziej podobało z pierwszej części konferencji?

Najbardziej podobało mi się wystąpienie Magdaleny o spełniających się marzeniach. Ja też wychodzę z założenia, że jeśli obierzemy sobie jakiś cel i będziemy do niego dążyć to go osiągniemy. Z tego względu, że wystarczy podjąć decyzję, jeżeli podejmiemy tę decyzję tak naprawdę intuicyjnie i z głębi to wszystko nam się ułoży do tego, ale wystarczy zdecydować, że w 100% tego chcemy.

Czy na tą chwilę jest coś co przyszło Ci do głowy coś co możesz wdrożyć?

Jeśli chodzi o wystąpienie Teatru Praktycznego, oni powiedzieli w bardzo fajny sposób o komunikacji. W ostatnich dniach właśnie coś takiego wystąpiło u nas w firmie. Bardzo duży problem pojawił się na polu delegowania obowiązków i zadań do wykonania. I teraz rzeczywiście popatrzyłam na to z góry - tak jak zostało to powiedziane podczas prezentacji. I zobaczyłam, że to właśnie komunikacja jest u nas zaburzona. Warto o tym porozmiawiać, także na pewno po powrocie do pracy to zrobię.

Jak tu trafiłaś?

Jestem absolwentką WSB, broniłam się w czerwcu. I słyszałam o TEDx, widziałam wystąpienia na YouTube, także jak usłyszałam, że jest organizowany przez naszą uczelnię to od razu się zapisałam. Też zabrałam swojego szefa, jest tutaj ze mną.